kartki świąteczne wielkanocne

Kupiłeś/-aś już kartki na Święta Wielkanocne?

Święta Wielkanocne chociaż nie mniej ważne, są mniej komercyjnymi świętami niż Boże Narodzenie, które obchodzą niemal wszyscy bez względu na wyznanie… Nie mniej moda komercji, zakupów i biegania po sklepach znacznie łagodniej obchodzi się z Wielkanocą. Niemniej zarówno z okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocy, chcemy przekazać życzenia swoim bliskim, przyjaciołom, czy współpracownikom. W związku z tym, że Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami chcielibyśmy przypomnieć Wam, że kartki na święta Wielkanocne pora już pomału kupować.
Na widelec postanowiliśmy wziąć dziś ofertę wydawnictwa Art Nuvo, które co roku proponuje coraz to nowsze i ciekawsze wzory.
W tym roku do oferty Wydawnictwa trafiły m.in. wzory religijne oraz kilka wzorów złocono tłoczonych. Większość z nich z pewnością trafi w gusta klientów, którzy kartki na święta Wielkanocne mogą zakupić w tysiącach sklepów papierniczych, kwiaciarń, czy kioskach z prasą.

kartki świąteczne religijne
Polecamy Państwo kartki świąteczne na Boże Narodzenie i Wielkanoc – Kartki na Święta Wielkanocne już w sprzedaży.

Większość proponowanych wzorów zostało wykonanych na ekskluzywnych papierach z użyciem błyszczącej folii oraz wycięć. Dla równowagi wydawnictwo zaproponowało również kartki na święta Wielkanocne w wersji nieco tańszej, na papierach kredowych, wykonanych drukiem offsetowym i lakierem UV.

tanie kartki świąteczne


© 2016 – wielkanocnekartki.pl – zdjęcia wydawnictwa Art Nuvo

admin