Wielkanocne kartki i nie tylko. Kartki na Boże Narodzenie, kiedy kupić najbezpieczniej, aby dostać je przed Świętami :)?

Kiedy ledwo zakończyliśmy okres świąt Wielkanocnych, mamy kwiecień i coraz więcej słońca, nikomu do głowy nie przychodzi pomysł aby zamówić kartki świąteczne bożonarodzeniowe… i słusznie :)

A więc kiedy ? Na pewno najgorszym okresem do złożenia zamówienia będzie przełom listopada i grudnia kiedy zamówień oczekujących na realizację jest najwięcej. Do tego dochodzi drugie tyle firm, których zamawiający myślą, że jest już tak późno, że już nikt nie zamawia.

Biorąc pod uwagę, że terminy realizacji w różnych firmach sięgają 10-15 dni roboczych, należy liczyć się, że nie zostaniemy obsłużeni jako klient premium, VIP, a nawet status stałego klienta niewiele pomoże. Trudno jest bowiem oczekiwać, aby nasza firma, która zamawiała później niż inne została przesunięta do przodu kolejki, przed kilkaset firm, które zamówiły od jednego do dziesięciu dni roboczych wstecz.

Polecamy Państwo kartki świąteczne bożonarodzeniowe i na Wielkanoc – Kartki świąteczne już w sprzedaży.

Niektórzy klienci mimo pośpiechu i realizacji przed terminem mają pretensje, że nie udało się ich gotowego zamówienia z nadrukiem zdjąć z półki sklepowej niczym bułek czy chleba w sklepie piekarni. Niestety ale przy personalizowanym produkcie lub jeżeli kartkę trzeba dorobić tak to nie działa.

Dlatego najlepszym okresem do złożenia zamówienia jest sierpień, wrzesień, październik lub początek maja. Wiele firm oferuje rabaty związane z wczesnym zamówieniem.

admin